Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia 2 menu mod

Řeším takový divný problém po odpojení během hry pc od proudu (vylítl jistič protože rychlovarka se rozbila)

Nejde v mafia 2 menu mod prostě se po stisknutí 7 nezobrazí ani blinkry nefungují. Po stisknutí N se zobrazí tabulka pro spawnutí ale není tam seznam modelů

Vůbec to nechápu

Mafia menu mod 114

čistou hru už dávno nehraju tu už mám hotovou teď hraju DLC Friends for life a free rider
a právě ten menu mod umožnuje blinkry jizdu tankem a takové voloviny.V normálni hře to nejde

je mi divné co se stalo že zmizel seznam models (change i spawn) a to menu se prostě nezobrazí