Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Red Dead Redemption II - Legendární zvířata

Ahoj,

dohrál jsem celý příběh, a teď se snažím dodělat nějaké věci, mimo jiné chytit všechny legendární zvířata. Problém mám s bisonem Tatankou a Bighorn Ram, nemůžu najít stopy a tudíž ani samotné legendární zvířata. Našel jsem si na netu, kde bych ty zvířata měl najít, když přijedu do lokace, napíše se mi, že jsem na území legendárního zvířete ale stejně je pak nemůžu najít. Neví někdo jestli je třeba něco splnit, třeba nějakou misi, nebo to je nějaký bug? Já už si nevím rady. Díky.

Jestli si to legendarni zvire nezabil nekde v nejake misi, tak musis lepe hledat.
Kdyz sem hledal treba Grizliho, stopu jsem nasel az nekde v křáku. Hledal jsem dobrou pulhodinu nez jsem narazil nastopu.
Legendarni nejsou pronic za nic, neni to jednoduche je vsechny najit a ulovit.

PS: Pred lovem vzdy uloz hru. Jestli ho blbe zabijes nebo utece, uz ho nemusis najit.

Zatím jsem na ně použival pušku s otáčivým uzávěrem, střílím do hlavy, když ho neskolím hned napoprvé, tak vesměs stihnu ještě jednu ránu dát, a když zvíře uteče, tak ho stopuju a najdu ho někde ležet a na místě ho pak dorazím nožem.

Teď půjdu na pumu a pantera, tam nevím jak si poradím, ti budou určitě na mě útočit, tak uvidím. Ještě používám roztok na zakrytí pachu.

Pumu jsem ulovil, jedna střela puškou s otáčivým uzávěrem do hlavy, puma se na mě vrhla, přežil jsem a druhá rána opakovačkou Lancaster a bylo po pumě.

Panteru jen tak neulovím, zjistil jsem, že musím splnit výzvu Mistr lovec na 9 úroveň, dělám druhou, potřebuji zajíce s perfektní kožešinou. Jezdím po světě a hledám. Nějaký tip na to?

Tak jak se dařilo při lovu pumy?

Jak jsem už psal, abych mohl chytit legendární panteru, musím splnit výzvy Mistr Lovec na 9 úroveň. Budu dělat 6 úroveň, zabít 5 pum lukem a poté je stáhnout, mám jen 8 vylepšených šípů, nechtělo se mi nahánět ptáky kvůli peří na šípy, tak uvidím jestli mi budou stačit :-D

Díky za snahu pomoci. Problém byl v mé nepozornosti. Když jsem znovu přijel na území legendárního zvířete bisona Tatanky a berana (Bighorn Ram), tak mimo jiné, že to píše, že jsem vstoupil na území legendárního zvířete, tak bylo dále psáno, že nemůžu zvíře vystopovat, že je na území moc živo. U bisona jsem počkal do večera, spustil se déšť a pak už se dalo zvíře vystopovat, u berana jsem tam vystřílel pár dalších zvířat, na místě byl medvěd, vlk, kojot, pak jsem na chvíli z místa odjel a zase jsem se tam vrátil a už šlo berana vystopovat.

Už mi zbývá jen puma a panter, tak uvidím jak si s nimi poradím.