Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Rage v hrách.

Stalo sa vám niekedy v že ste museli vymazať nejakú gamesu kvôli nejakému bugu či nejakej inej chybe v hre ? :-D

Mne sa stalo napr. FarCry 2 že som sa dostal do púšte a neustále sa mi spústala animácia z jednej missi ktorú som ešte ani nehral :-/ celý save v prdeli.

Jo, nekolikrat.

Napriklad ve Space Empires se mi kolikrat stalo, ze se hra proste zasekla a zbuchla s nejakou divnou chybou. Nekdy se podarilo nacist predchozi save a tahnout to jinudy a chyba se neobjevila, nekdy to k ni vedlo vzdycky. Nikdy jsem neprisel na to, co to zpusobilo, protoze kdyz se mi podarilo vyhnout, tak jsem mohl splnit stejne cile (stavby, pruzkum systemu ...) a vytvorit i vic lodi, jednotek, osidleni .... cili poste prekroceni limitu to nebylo ...

V Daggerfall mi to taky obcas nejak zbuchlo a posledni save uz se nenacetl, protoze asi obsahoval chybu. Jenze casto tu chybu obsahovalo i nekolik poslednich savu, protoze jsem postupne ukladal, aniz bych hru skoncil a znova nacetl a tak zjistil, ze savy jsou uz poskozene.

Radu her jsem smazal, kdyz jsem je dohral do nejake faze a pak se ukazalo, ze uz to dal neni, ze jde o nedodelek.

(A samozrejme jsem zmazal i radu her, protoze me prestaly, nebo ani nezacaly bavit, ale to je jiny problem.)