Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem navod far cry5

ahoj.prosim o radu ke hre far cry5.jsem skoro na zacatku hry-nasedam do jeepu s serifem a serif ridi jeep.jeep jede po ceste a pote spadne do reky.nevim jak se z toho mista dostat.nejde vystoupit ,nejde nic.dekuji za radu

Hmm.
Napadá mě - možná pitomost - že PC něco nestíhá přežvýkat (1) nebo nějaký soubor je poškozený (2) nebo je problém s RAM (3).

Takže postupně vyzkoušej:
(1) Zkus nastavit grafiku ve hře na nízké parametry, nízké rozlišení a zkus tu novou hru ještě jednou.
(2) Ověř soubory hry na Steamu nebo Uplay, případně hru odinstaluj, pak smaž celý její adresář, pokud na disku něco zůstalo a nainstaluj znova.
(3) Stáhni si Memtest, vytvoř bootovací médium (CD nebo flash disk), spusť a nechej běžet několik hodin. Nesmí se ukázat ani jedna chyba. Pokud ano, je RAM vadná.

Pokud to nezabere, už mě nic nenapadá.