Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Assassins creed II - čeština

Dobrý den. V současné době nemohu sehnat funkční češtinu do hry. Češtiny, které jsem vyzkoušela( a nebylo jich málo) nejsou funkční kvůli aktualizaci hry a v současné době nemohu žádnou češtinu do Assassins creed II sehnat. Prosím, kdo by věděl, dejte mi odkoz. Děkuji.

Dobrý den,
omlouvám se, že při Své hlouposti ruším, ale jsem, co se týče počítačů laik a zdá se, že jsem narazil.

Hru mám přes Uplay a češtinu jsem se pokusil nainstalovat - bohužel jsem při Své zbrklosti zapomněl vypnout Avast a instalaci dokončil.
Říkám si, že by vše mělo být v pořádku, tak zkusím spustit. Bohužel se mi objevila hláška, že hru nejde spustit a jestli chci vybrat složku s hrou pro kontrolu - na to mi bylo ohlášeno, že by všechny součásti
souboru měly být v pořádku.

Zkusil jsem tedy přeinstalovat hru - nic, pořád nejde.
Zkusil jsem i promazat Uplay cache - také nic.
Posledně jsem i zkusil znovu nainstalovat celý Uplay - také nic.

Jsem už bezradný, další řešení mne nenapadá.
Pokud se skutečně pře instalační soubor češtiny s Avastem, tak možná celou hru zkusit znovu nainstalovat s vypnutým antivirem?

Za každou odpověď či radu předem děkuji.
-Baterka

Nevím.

Ale Avast mít na PC mi moc smysl nedává. Kolikrát tě upozornil, že máš virus nebo že ti nakažení virem hrozí? Připadá mi rozumnější spoléhat na (poklidný a neotravující a ničemu neškodící/nebránící) Windows Defender, případně čas od času nechat PC proskenovat utilitami Adwcleaner a MBAM.

Ale to je můj soukromý názor a vývojáři Avastu by s ním nepochybně nesouhlasili :-)