Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledám hru

Ahoj všichni, už delší dobu přemýšlím a hledám jednu hru, kterou jsem hrála když jsem byla menší. Moc si o ní uplně nepamatuju, asi bude zázrak jestli ji bude někdo znát, ale vím, že se hrála v prohlížeči, byla 3D a zvolili jste si tam postavičku (myslím že šla jenom žena nebo muž) a byli jste vhozeni do světa, myslím že ty světy šly i přepínat, že jich bylo více. Měli jste tam auto a mohli jste komunikovat s ostatními a prostě jste se jen tak potulovali po světě, především šlo asi o tu komunikaci, ale mě zajímalo to objevování a jen tak se courání po světě. Ještě si pamatuji, že byla hra dost podobná téhle a ta byla podobná RPG, že jste hráli za nějakého hrdinu, ale z toho si pamatuju hrozně málo. Kdyby se tu našel někdo, kdo tuhle hru zná, bylo by to super, ještě lepší kdyby ta hra furt existovala a šla si zahrát. :D Díky moc všem.

No - pokiaľ sa to hralo (dávnejšie) v prehliadači - tak na 100% to bola nejaká flash hra - flash hry v dnešnej dobe už ani neexistujú, na starších weboch síce sú, ale na novom OS ich ani nespustíš (flash je zo základu zakázaný).