Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nefungující hry na EA app

Máte někdo problém se spuštěním her na EA app ? Pro mě Bf 3 je nespustitelný. Na internetu je tucet příspěvků o tom jak EA app nefunguje a lidem zmizeli knihovny, přestali fungovat hry, nejde login atd a EA support pravděpodobně neumí ani slovo anglicky jen copy paste auto odpovědi....

[Ebox9Rl5oc.png]

Ani offline singleplayer se za boha nespustí po několika reinstalacích a restartech. Origin jsem zkoušel znovu nainstalovat ale už ho doprovází vynucený popup na instalaci EA app....

Ono když člověk pročítá fórum tak to je opakovaná věc u více her. Někteří lidé čekají na řešení už měsíce. A EA na ně sere.
Je celkem jedno jaké hry se to týká. Když za ni člověk zaplatil tak by mu měla být k dispozici buď přes jejich aplikaci nebo jí mají dát volně k šíření... Nechápu proč se snaží "zlepšit" něco co už dávno funguje.
Servery navíc dle battlelogu běží a jsou na nich údajně lidé. Tak mi to vysvětlete někdo...

Tak on i Origin nebyl žádný zázrak, těch problémů tam bylo nepočítaje.

EA app byla po nasazení do ostrého provozu taky pěkný vopruz, dokonce jsem ji musel odinstalovat a vrátit se k Originu. Nicméně teda se to po pár týdnech spravilo a mně to běhá. Akorát EA her mám jen pár, takže asi nejsem ten pravej, kdo by ti nějak pomohl. Klidně může být, že ty moje hry běží, ale pořád buou takové, které nic. :-/

Dragon Age II
Dragon Age Inquisition
FIFA 18
Mass Effect 2
Mass Effect 3
Mass Effect Andromeda
Mass Effect Legendary (hraju, funguje)
Medal of Honor Pacific Assault
The Sims 4
Unravel