Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Steam krádež

Ahoj chcel som sa spýtať či sa nejako dá riešiť scam na steame prišiel som o 1000€ a scamol ma metódou tf2 skins budem veľmi vďačný ak mi poradiš. Mám šancu získať tie peniaze naspäť ?

To bych si taky tipnul. Za optání ale nic nedá.
Ještě je tu možnost se s požadavkem "riešiť scam na steame prišiel som o 1000€ a scamol ma metódou tf2 skins" obrátit na policii, rádi si tu pak počteme, jak to probíhalo.

Dávat takové peníze za virtuální pistolky, xichty, tetování či jiné hovadiny, to nikdy nepochopím - ale to je v tomto threadu jedno, že…

Takze mu prijde trade offer, on ho potvrdi a pak tomu rika scam? To scam neni, je to jeho blbost a nikdo mu s tim nepomuze.
A v cem je to jine od tradovani jinych veci v jinych hrach, ze se tomu rika "metoda tf2 skins"? Maji tf2 skiny nejake zvlastni vlastnosti pri obchodovani ktere jine veci nemaji?

Spíš bych to šacoval na obdobu toho, když lidi něco prodávají a podvodník je zpanikaří tak, že mu dají údaje od svého bankovnictví a on jim to pak vybere ...

Ve stylu https://www.google.com/search?q=%C5%BEena+prod%C3%A1vala+p%C5%99i%C5%A1la ( googlit žena prodávala přišla )

Jenže samozřejmě se to líp snáší, když se tomu dá speciální jméno, jako že to je něco extra, nikoli běžný podvod po miliónté podobně ...