Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem life is strange true color nebo předchozí?

Ahoj, mám 2 dotazy....

1) Musím si zahrát předchozí díly abych si mohl zahrát life is strange: True Colors? Tj. jestli ten příběh nějak navazuje, enbo to je samostatné.

2) Jak je rozdíl mezi :
Life is Strange: Before the Storm
a
Life is Strange Remastered

1. Nemusíš, True Colors je samostatný příběh, který s předchozími LiS hrami nesouvisí.

2. Before the Storm je prequel odehrávající se 3 roky před událostmi LiS.

Doporučuji hrát v pořadí LiS 1, Before the Storm, LiS 2. True Colors lze hrát kdykoliv.

Jinak je pravda, že True Colors má na rozdíl od předchozích LiS her jen jeden konec. Rozhodnutí ve hře ovlivňují jen vztahy a osudy lidí.