Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Smazali se všechny uložené pozice.

Zdravím. Už podruhé se mi stalo u hry Hogwarts legacy, že se mi smazali komplet savey ve hře. V té složce zůstanou, ale hra je nenačte. Znova. Zkoušeli jsme dost věcí z netu, ale nic zatím nefungovalo.

Nevím tohle se mi ještě nestalo a taky to hraji. Pro jistotu je mám uložené ještě někde jinde. Pak bych zkusil tu složku vymazat a nahrát ty svoje uložené, jestli nejsou poškozené. U jiné hry jsem to zachárnil, jestli to půjde i zde netuším.
Ale na steamu o tom mluví hodně lidí.