Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Video formát PS5

Zdravím, už nevím kam se obrátit, tak to zkusím i zde.
Jaký formát videa podporuje PS5? Potřebuji si lehce upravit video, které jsem si stáhnul z Twitch (mé vlastní) v ShareFactory s tím, že video mam na flash disku. Video se stáhne ve formátu mp4, u tohoto souboru PS píše není podporováno, tak jsem ho convertoval do AVI, stále nepodporované, tak jsem zkusil h.264, také nic. Poslední formát co jsem zkoušel je mkv a stále nic. Ještě mě napadl webm.
Zvlástní, že screenshoty najde video nevidí
Flash je formátována na exfat plus mám i složky, co mají být. Videa na YT taky nepomáhají, kde je tedy chyba? Děkuji

https://www.playstation.com/en-ca/support/hardware/play-video-music-discs-usb-drives/

PS5 console Supported file formats

MKV
Video: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level 4.2
Audio: AAC LC

MP4
Video: H.264/MPEG-4 AVC High Profile Level 5.2
Audio: AAC LC

WEBM
Video: VP9
Audio: Opus

Maximum video resolution is 3840 x 2160. Media Gallery will not play copyright-protected files. Some types of content distributed over the internet and by other means have playback restrictions. For details, contact the content provider.

-

Netusim co jsi to za "prevody" provadel, ale mp4/avi/mkv jsou kontejnery, h264 je kodek. Mas v tom nejaky gulas.