Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Fifa 23 PC

Ahojte, kedze origin sa niekam vytratil a nahradila ho aplikácia EA app . mám jeden menší problem nedávno som postaval PC a stiahol akurát dnes fifu po par mesiacoch nehrania. Predtým než zmizol origin som mal hru prepojenú a pridanú do knižnice na steame aby mi fungoval joystick. No pri tejto EA aplikácii akosi nefunguje nič z toho čo fungovalo predtým máte nejaké rady? už som skúsil naozaj kadečo .

Vďaka moc :)

Predtým než zmizol origin som mal hru prepojenú a pridanú do knižnice na steame aby mi fungoval joystick.

Tohle mi přijde jako blbost. Vždy se musí při spuštění hry spustit i klient EA a jedno, jestli ten nový nebo ten starý. Tudíž ta podpora musí být v tom klientovi. Je možný, že v Originu byla a v EA desktop není a nic s tím udělat nepůjde. Bylo by potřeba, aby to ozkoušelo víc lidí nebo třeba už ozkoušelo, hledej přes Google.