Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA V Nefunguje (doslova vôbec)

Zdravím, dnes asi po dvoch rokoch som si chcel zahrať GTA Online. Tak som išiel na web a chcel som si stiahnuť launcher.

Web nefunguje.

Tak som kamaráta poprosil, či by mi mohol poslať launcher, poslal, nainštaloval som a stále dookola sa zobrazuje len "Connecting to R* Services".

Skúšal som už naozaj všetko.. Vyčistiť DNS cache, zmeniť DNS na 8.8.8.8 / 8.8.4.4, resetovať router, iné prehliadače, preinštalovať launcher XX, vypnúť firewall, vypnúť antivírus (mám len windows defender) krát atď... a vôbec nič nepomohlo. Dokonca som skúsil použiť aj VPN a ani to nepomohlo. Čo už je trošku divné...

Keďže na byte máme dva internety (jeden môj, jeden majiteľa), tak som sa skúsil pripojiť na majiteľov internet a tam všetko funguje. Ale na mojom internete nefunguje nič (normálna stránka https://www.rockstargames.com/ funguje, ale všetko čo je pred názvom webu (napr. https://www.*.rockstargames.com/) nefunguje) ani launcher.

Tak som sa pripojil cez data a napísal som na support na R*. Tam mi tiež nevedeli pomôcť.

Tak ja už fakt netuším kde môže byť problém...

Mám Windows 11 Pro, všetky ovládače aktuálne. Windows je "v podstate" na novo pre-inštalovaný (nedávno bol pre-inštalovaný, cca 4 mesiace dozadu).

Když to funguje na majitelově internetu a nefunguje na tvém internetu, co ti mohou poradit u R*?

Možná bys měl kontaktovat providera toho tvého internetu.
Možná máš něco blokované na svém routeru.

Předpokládám správně, že na tom majitelově internetu ti to fungovalo na stejném počítači?

Ahoj
GTA V ani mne nejde, single ani Online,
Jedine ako sa mi podarilo ho spustiť je cez VPN
Spravil som asi 6 kontrol či sú všetky súbory, skúsil som odinštalovať social club a nainštalovať späť 3 krát, hru som odinštaloval 3krat a na novo sťahoval.

Kamarátovi tiež nejde , obom nám fungovalo a zrazu nie, internet mame od Telekomu (ja aj on)
Prestalo fungovať v ten tyzden jak boli Vianoce.
Rada komunity je počkať kým to v Telekome(provider) opravi, ale je dosť možne že R* niečo pokašľalo a budeme musieť počkať na novy patch. (To som sa len dočital, nevolal som Telekomu)

Skušal som rozne tutorialy z ytb na fixnutie toho problému, vrátane pridania výnimky do Firewalu, samozrejme nepomohlo

Potom som sa dozvedel o tom Telekome, a ako píšem, cez VPN mi to funguje (ale nemám v pláne to takto hrať, počkám si)