Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Poraďte prosím název hry

Zdravím ve spolek. Už delší dobu hledám adventuru, kterou jsem kdysi hrával na starém PC. Hra je nejméně deset let stará a mám pocit že byla na SCORE nebo LEVEL CD jako plná. Jde o adventuru, která byla určitě v češtině, ovládala se myší, určitě z brzké budoucnosti nebo postapo, hrál jste za policistu nebo detektiva, kamera byla statická něco jako Polda, mám pocit že se dalo vracet do svého bytu, něco se tam vyšetřovalo a pamatuju si jen nějaké nerdy v budově plné počítačů co probírají nějaké konspirační teorie. Prosím o pomoc, jsem už bezradný, hledám ji už celkem dlouho podle obrázků a furt nic, nejvíc se ji podobá Bladerunner, ale paměť může zkreslovat.

Bohužel to není ono, ta hra nebyla česká, ale byla v češtině. Ještě si vybavuju nějaké rozbité auto uprostřed ulice, nalevo snad nějaké parkoviště s lavičkou a tam byla interakce s nějakými bezdomovci. Myslím že vpravo od auta šlo jít právě do té "konspirační" budovy, do které mě nechtěj ze začátku pustit. Muselo to být někde ze začátku hry, ale to asi také moc nepomůže. I tak děkuji za reakci.