Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pomozte prosím najít název staré 2D hry

Ahojky všem
Rád bych tu požádal už tak snad po milionté za posledních x let o nalezení mé staré oblíbené plošinovky kterou nemůžu už strašně dlouho dohledat a moc rád bych si ji znovu zahrál :.( Vím že to bude stará hra určitě jsem ji hrál tak 12-15 let zpět. Občas takhle zkusím na internetu štěstí zda by někdo nevěděl ale nikdy mi nikdo nepomohl :.( .Ale vím že hra určitě existuje hráli jsme ji s kamarádem hodně let zpět na starém pc. Jediné co si tak nějak pamatujeme s kamarádem a dokážeme si dát dohromady že nejspíš jako ikonka hry na ploše byla holubička nejspíš? :-x :?: a dost možná máme takové tušení že byla i na uvodní obrazovce když se hra načítala. Máme takové matné vzpomínky že na výběr byly 2 postavy :?: nejspíše jedna s krumpáčem jako takový horník možná :?: a jeden kouzelník se zbraní s takovou holí kde na konci byla taková křišťálová koule a útokem vysílal tyto koule... jinak hra se odehrávala v dolech nejspíš nebo někde v podzemí. lezly jste tam i po žebřících bohužel si nepamatujeme proti čemu jste bojovali. S kamarádem bychom si moc rádi znovu tuto hru zahráli bohužel již několik let nám nikdo nedokáže říct jaká hra to byla a nemůžeme ji najít. Za jakékoliv typy mnohokrát děkujeme.

EDIT: Jinak hra nebyla nikde na internetu nebo tak něco. Pamatuji si že byla na velmi starém pc tenkrát již normálně nainstalovaná. Od někoho jsem ten pc měl ale to je velmi let zpátky.

Předmět Autor Datum
Eternum? Spelunky? Jetpack? Koukni kdyžtak sem: https://www.lifewire.com/top-free-platformer-games-…
icepower32 11.12.2022 19:16
icepower32
Shodli jsme se že ani jedna z her to určitě není. Ale moc děkuji za pokus. :.( My už tu hru snad nik…
Juluiius 12.12.2022 18:59
Juluiius
4 roky starou hru jste asi těžko hráli 12-15 let zpět ]:)
gilhad 13.12.2022 22:59
gilhad
No však samozřejmě že ne ;) mluvil jsem o zmíněném eternum který navrhnul uživatel výše že je to hra…
Juluiius 14.12.2022 18:07
Juluiius
miner willy meets the taxman? Miner Willy obsahuje kouzelníka a horníka poslední
Trenak 19.12.2022 02:17
Trenak

Shodli jsme se že ani jedna z her to určitě není. Ale moc děkuji za pokus. :.( My už tu hru snad nikdy nenajdeme. Eternum je trochu podobné akorát grafika byla hezčí nebyla tak pixelová. A navíc je to hra z roku 2018 :) Pochybuji s kamarádem že tu hru ještě někdy objevíme. Nejspíše to byla nějaká velmi málo známá hra jinak si to nedokážeme vysvětlit. :-(

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru