Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Xbox series x nebo s

Ahoj,

potřebuji poradit. Chci manželovi koupit Xbox, ale moc se v tom nevyznám... Z finančních důvodu bych mu raději chtěla koupit tu levnější verzi, ale zas nevím jestli když to člověk už kupuje není lepší koupit tu dražší verzi... Zas nevím jestli by na tom šlo hrát call od dutý warzone a podobné hry...

Děkuju moc

Muzete se podivat i po XBOX ONE X ktery zustava moznou alternativou, ale urcite ne novy a pod stromecek.

Mam (mel jsem) obe dve, urcite bych pro hrani 4K doporucil XBOX ONE X jak S series X|S
Series S series S|X je spis pro FHD@1080p lec funguje (je upscalovan) i na TV 4K ale jen nativne.

One X je vykonejsi (ma vice flops), rozliseni 4K+HDR, ma mechaniku takze mimo her z disku muzes sledovat i filmy Blu-Ray. Ale Xbox S series X|S zase pouziva RDNA2 diky kterym podporuje s kombinaci nove generace CPU nektere dynamicke efekty ktere One X neumi.
Porovnaval jsem i hry vedle sebe, a textury mela zpravidla hezci One X. Hry co jsou optimizovane na X|S jsou casto patchované i pro One X.

Jestli mate nato, aby jste poridila Xbox X serie X|S, tak X je jasna volba na par let dopredu a rozdil o proti S je obrovsky.
Na TV 4K jde rozdil S vs X videt pouhym okem.
Také jsem se vydal timto smerem, protoze nekonecne UPGRD PC me prestalo bavit (nekonecna studna penez), a hry na X series X|S vypadaji perfektne.

Ahoj, jednoznačně Xbox Series X. One X nemá cenu kupovat, to je už stará generace a Series S i když je podstatně levnější a je to nová konzole tak výkon má slabý a velikost disku je taky malá. Rozdíl mezi Series X a S je nyní ještě pořád malý, ale časem se bude stupňovat a hráč to pocítí ať už v grafice nebo hůř, v FPS.