Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Skyrim SE doporučení modů

Tak jsem se rozhodl po pár videích na youtube se zase posadit k skyrimu. Kdysi jsem ho hrál a ani už nevím kam přesně jsem se dostal (vím že jsem to neprojel) už to je dost let.
Rád bych si zahrál Skyrim Legendary edition ale chci si to trochu vylepšit ještě než to zapnu.
Hledám kombinaci modů které by mi zajistili dobrý rpg zážitek.

Nějaké grafické vylepšení.
Nějaké opravy bugů.
Více spellů.
Více zbraní.
Možná nějaký příběh navíc.
Možná nějaké animace nebo vylepšení combatu

Zase nechci běhat jak robocop co one hitne vše.

Nějaké návrhy ? díky

Předmět Autor Datum
Tak kterou verzi, SE nebo LE? Já kdysi LE zmodoval tak, že mi hra už skoro vůbec nefungovala (LE je…
L-Core 12.11.2022 08:37
L-Core
SE, upravil jsem to v zápětí. Tak zatím jsem tam nainstaloval asi 40 modů. Některé co se mi líbili… poslední
CreativanDevil 12.11.2022 11:52
CreativanDevil
Skyrim jsem dohrál jak původní tak LE. Hru jsem ale vždy modoval tak, abych si ji zahrál tak, jak tv…
Zajdaz 12.11.2022 10:06
Zajdaz

Tak kterou verzi, SE nebo LE?

Já kdysi LE zmodoval tak, že mi hra už skoro vůbec nefungovala (LE je 32 bitová, má omezenou RAM), k SE jsem se nakonec ani nedostal. Pro mě byl základ mít vše v češtině; co nebylo, překládal jsem si sám. Jak je to s češtinou v SE, vůbec netuším.

Odhadem jsem modování určitě věnoval více času než hraní ]:)

-----
Za základ jsem považoval vylepšení postav, hlavně své hrdinky. Nude patch, nádherná zbroj, nádherná společnice, grafické vylepšení světa i obydlí, další animace, nějaké ty technikálie kolem GUI, prodloužení dne a zkrácení noci atd atd.

SE, upravil jsem to v zápětí.

Tak zatím jsem tam nainstaloval asi 40 modů. Některé co se mi líbili ale nefungují protože nejsou pro SE :( třeba Strange runes mi škádlilo hodně fps myslím a fast cast mi nefunguje.
Chtěl jsem i nainstalovat grafický mod seasons of skyrim ale ten postup co bych asi musel absolvovat vypadal dost složitě a nevím jestli na to mám nervy.
Právěže jak jsem to začal instalovat tak jsem strávil chvilku modovaním ale nechtěl jsem skončit tím že budu trávit víc času na modovaní než hraním

Skyrim jsem dohrál jak původní tak LE. Hru jsem ale vždy modoval tak, abych si ji zahrál tak, jak tvůrci zamýšleli. Takže jsem používal jen mody, které nijak neměnily parametry hry, nic tam nepřidávaly ani neubíraly. Měnil se pouze vizuál. Samozřejmě kromě unofficial patche. :)

Zkoušel jsem samozřejmě i mody, co tam přidávají hromadu zbraní, kouzel, zbrojí, lidí, zvířat, objektů atd., ale přijde mi to zbytečný, protože ani to, co už ve hře bylo, jsem pořádně všechno nevyužil.

Jinak těžko radit konkrétní módy, to záleží na vkusu každého soudruha. :) Ty nejzákladnější najdeš na prvních stranách na Nexusu, když si všechny mody seřadíš dle počtu stažení. A pak už záleží na tobě, co se ti líbí.

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru