Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Days gone pozadavky

Dobrý den,
Koupil jsem si hru days gone ale celkem se mne seká i když mám ve hře grafické nároky nastavené na nízké
Můj PC má gtx1050 a i5 což by mělo být v pohodě ne?
Neexistuje ještě nějaká vychytávka, aby se mne hra tak nesekala?

Minimum system requirements:
CPU:Intel Core i5-2500K@3.3GHz or AMD FX 6300@3.5GHz
RAM:8 GB RAM
GPU:Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) or AMD Radeon R9 290 (4 GB)
DX:Version 11
OS:Windows 10 64-bits
STO:70 GB available space

Procesor si neupřesnil, ale grafická karta nesplňuje ani minimální požadavky, GTX 780 je výkonnější než tvoje GTX 1050. Navíc ani nevíme v jakém rozlišení hraješ. Můžeš zkusit jak psal L-Core, snížit detaily a rozlišení. Odvšivit PC a taky zkusit povypínat vše po spuštění. Taky antivir pokud používáš. Pokud to nezabere, potřebuješ výkonnější HW.