Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem World of Warcraft

Dá se ještě vůbec sehnat Darkovy poukaz na 30 dní herní doby do wowka? V obchodech nic není jak kdysi a Alza.cz také nic

Si říkám, proč vše dávají do digitální formy, podle mě je to škoda, fyzicky to mít v ruce je lepší dárek, totéž PC hry ...vše přes Steam a člověk nic nesežene v kamene prodejně ,nějaký origoš, fakt doba jde do kytek