Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dobré závodní hry s možností multiplayer na split screen?

Dobrý den,

Potřeboval bych doporučit nějakou závodní hru s možností hrát ve dvou na split screen.

Zkoušel jsem různé, ale jediná smysluplná je Colin 2. Jenže, kromě strašné grafiky (zvláště krajiny a publika) má hrozně málo map, takže se velice snadno ohraje.

Neznáte, prosím Vás, nějakou lepší? Grafika pro mě není prioritní, spíš počet map/aut?

Děkuji

Omlouvám se, zapomněl jsem zde napsat, že TrackMania (konkrétně verze Turbo) vypadá velmi slibně. Problémem je, že jsem nepřišel na to, jak ten multiplayer splitscreen spustit. Pokud použiji printscreen z youtube (ve hře ho bohužel udělat nemůžu). Nezobrazuje se mně, co se mám zmáčknout pro detekci druhého hráče. Co dělám špatně, prosím?