Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem nejdou spustit hry

Ahoj

nejde mi spustit might of magic heroes 7 a the lord of the rings online.

kdyz dam spustit hru tak mi nic nenacte. zkousel jsem preinstalovat hru a stale stejny problem. mam novy pc tak nevim jestli to neni tim ze mi chybi nejaky doplnek. prosim o radu.

dekuju

Je to jednoduche a slozite zaroven.

Mas dva ruzne PC, jeden je stary a jeden je novy, na starem to slo, na novem to nejde. Kdyz si sepises vsechny rozdily mezi temi dvema PC, tak neco z toho bude zpusobovat to, ze to na novem PC nefunguje. Pokud nebudes konkretnejsi, budes muset sam jit po jednotlivych rozdilech a prijit na to, co to zpusobuje a jestli to lze nejak prekonat nebo jestli ty hry uz na novem PC treba ani fungovat nemohou.