Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Origin nejde spustit/chyba v připojení k internetu,ten samozřejmě jde.

Zdravím po ca roce sem chtěl spustit hru přes Origin,no chtělo to aktualizaci ta se nezdařila a čistá instalace skončila hláškou nedaří se připojit k internetu a aplikace se nespustí po načítání dokola stejná hláška.Předtím to jelo normálně nic sem v kompu neměnil soft stejnej W7 64bit,nevíte někdo co s tím udělat?

[95548-kkkkkkk-jpg]

Řešení:

Prý funguje tenhle návod, instalace certifikatu, je to ve spanelstine, tudiz jsem nerozumel, co rikal, ale snad se to podle toho, co tam sledujes ve videu, nejak bude dat.

EA maji noveho klienta EA Desktop, ale píšou, že potřebuje Windows 10, takže asi už budeš muset přejít na novější systém.

Nič ma do toho, ale Origin už patrí EA.
Po prečítaní vašich prejavov: prihlásenie na Origin cez web stránku - problém so serverom (oni totiž nezmenili overovací servis na stránke), prihlásenie na EA cez web - OK.
Pri použití clienta Origin - prihlásenie je úspešné.
Poznámka: Aj na EA sa prihlasujem údajmi pre Origin.
Poznámka 2: Mne to funguje aj na W10, aj na W7 - tak ako som to hore opísal. Certifikát sa mi po prihlásení aktualizoval.