Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GTA San Andreas Mobile

Ahoj. Cca měsíc mi nejde spustit Gta SA na mobilu. OS aktuální a aplikace také. Hra byla zakoupena na Google Play. Telefon Vivo Y33S. Neví někdo, jestli třeba RS neukončil podporu, nebo jestli třeba musím udělat nějaké nové oprávnění aplikaci? Po tom, co aplikace spadne mi systém napíše: GTA SA vykazuje havárie. Kontaktujte podporu. Díky

Podpora kontaktována a co se týče oprávnění, je vše povoleno. Telefon jsem resetoval, zkoušel opět vyhledat aktualizace OS i hry a marně. V telefonu jsem i zkusil zapnout ultra herní režim a bez výsledku. Mezipaměť vymazána byla také a furt stejný problém.