Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WoT padaní hry

Dobrý den.
Potřeboval bych poradit ohledně world of tanks . Pokaždé když hru zapnu po nějaké době hra spadne a zobrazí se chyba "Připojení k serveru bylo přerušeno". Notebook jsem hodil do továrního nastavení doinstaloval ovladače na grafickou kartu a povolil firewall. Nainstaloval jsem hru war thunder a battlefieldV a ty běží bez problému.

V průběhu hry :Během hry ping vyskočí na cca 800 poté obraz zamrzne a nějaké chvilce se dostaví hlášení "Připojení k serveru bylo přerušeno" .
Zapnu li hru a vyčkávám v garáži po určité době se dostaví hlášení "Připojení k serveru bylo přerušeno"
Hold někdy to trvá 30s a jindy 10min Každopádně je to otravné a war thunder mě moc nebavěj ačkoliv šlapou bez problému.

Pokud vyskakuje hláška co píšeš, tak to bude nejpravděpodobněji špatným připojením netu. Což potvrzuje i to, že ti vyskočí ping. Pokud máš ntb připojený přes Wi-Fi, tak ho zkus připojit kabelem a hru vyzkoušej.

Pokud používáš nějaký antvir, vypni ho. Firewall si psal, že máš povolený. Zkontroluj si zda máš povolené síťové protokoly a porty.

EU1 IP: 92.223.1.0 – 92.223.3.255
EU2 IP: 92.223.20.0 – 92.223.23.255
Pro hlasovou komunikaci (Vivox) může být vyžadován dodatečný rozsah IP adres.
Herní TCP porty: 80, 443, 5222, 5223 (přihlášení, garáž a služby chatu)
Herní UDP porty: 53, 3432, 3478, 3479, 5060, 5062, 12000 – 29999, 30443, 32800 – 32900

Povolte aplikaci WorldOfTanks.exe používání UDP a TCP protokolů.

Pokud potíže přetrvávají, můžete spustit diagnostiku sítě WGCheck anebo report z programu PingPlotter s délkou trvání alespoň 30 minut vůči našemu hernímu serveru a přiložit ji ke svému incidentu.

https://eu.wargaming.net/support/cs/products/wot/article/10248/