Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ako sa dá hrať na dvoch konzolách nintendo switch lite s 1 účtom?

Zdravím,

Ako sa dá hrať na dvoch konzolách nintendo switch lite s 1 účtom? Máme doma 2 konzoly nintendo switch lite a zakúpených niekoľko hier digitálnych z nintendo eshopu. Nainštalované sú v oboch konzolách, ale pokiaľ je zapnutá prvá konzola, nedajú sa spustiť zakúpené hry na druhej konzole. Dá sa to nastaviť aby sa dalo hrať na oboch konzolách naraz? Nemusí to byť rovnaká hra.
Vopred ďakujem za rady

to viem, že online určite nefunguje hrať 1 hru na 2 konzolách. Skôr mi ide o to, že keď sa hrajú v rovnakom čase na oboch konzolách, tak jednému kúpené hry idú a druhému napíše, že nemôže hrať, keďže je spustená konzola.