Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Far cry 6 čeština

Ahojte všichni prosím vás jen se chci zeptat jestli už nejsou na far cry 6 vydáný nějaký neofiko české titulky hraju far cry od 1 a mám tu sérii moc rád ale s angličtinou vím prd 😕 ale slyšel jsem něco že bude českej překlad ale nevim jestli ho už udělali nebo je ještě moc brzo. Předem díky ✌️

Na lokalizace.net, píšou, že mají přes půlku hotovou, tedy není žádná jistota, že překlad bude. Ale pokud se na to nevykašlou, tipnul bych si, že by to do konce roku mohlo být venku, takže ještě chvíli počkej.