Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Crafting/RPG hra

Zdravím,

rád bych si zahrál hru, s výborným crafting systémem, nejlépe s kombinaci RPG. Spousta her má nějaky crafting system (kovářství, alchymie, apod.), ale je to spíše hodně doplňkové (TES, Gothic).
Hry typu MC, Terraria, Stardew Valley, My Time at Portia nebo online hry jako RuneScape či Albion nechci.

Předem moc děkuji za nápady.

Z téhle kategorie bych určitě doporučil i Empyrion, dost dlouho to jedu už z hodně raných verzí předběžného přístupu a pořád se to rozrůstá. Nicméně základ je opět spíš survival - pozor na jídlo, pití, dostatek kyslíku, teplotní pohodu, bacha na zranění a nemoce, blbá sepse a zrovna v tu chvíli dojdou antibiotika, následují horečné stavy, následně celková otrava, kdy už potřebuješ nejen antibiotika, ale i nějaký ten painkiller a v případě, že je neseženeš, stane se s tebe úhledně zahnívající kupka hnoje. Pochopitelně pak crafting od jednoduchých nástrojů až po atomové reaktory a celé kosmické lodě, dobývání okolních planet v systému, nyní už i přesun do jiných soustav, k tomu různé frakce, které jsou schopné zadávat mise a bacha na vzájemné vztahy.. no prostě taková RPG klasika..