Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hledám (Populární, oblíbený) online závodní simulátor na Platformu PC

Ahoj potřeboval bych poradit a doporučit nějaký oblíbený online závodní simulátor na (PC) může mít i crossplay ale hledám hlavně něco co je podobný jako Gran turismo.. zaměřený hlavně na online závody, má dobrý systém pravidel, hodnocení za závody, rychlý matchmaking, sezónní závody apod... Nemusí obsahovat doslova vsechno ale hledám hlavně hru která se zaměřuje na on-line závodění a hraje jí hodně hráčů. Gran turismo jsem hrál kdysi na konzoli a dost mě to chytlo, bohužel je udělaný jen na PS a kvůli jedné hře si nechci kupovat celou konzoli. Tak jsem se chtěl touhle cestou zeptat na nějakou podobnou hru. Kdyžtak předem díky za rady 🤝

Ano hraje díval jsem se na steam statistiky l. Třeba iracing se mi líbí je levný a co jsem četl že je to zaměřené na Multiplayer bohužel Steam statistiky ukazuje že to hraje právě teď co píšu.. asi 300 hráčů což je málo. Koukám teď zrovna na ten rfactor 2 jak moc je podobný tomu iracingu ? PS: prosím nehadejme se o tom jestli tuhle hru hraje hodně lidí nebo ne. Jen chci poradit do jaké závodní hry investovat která je podobná Gran turismu a hraje jí dost hráčů

tak Grand Turismu je podobna snad Forza 5, ale to je arkada ako remen. Odporucam ACC - za mna TOP. a to, kolko hracov ju hraje je predsa irelevantne, nemusi ju hrat 5 milionov ludi, naco? aby z toho bolo 4,95 miliona amaterov, co ta zostrelia v prvej zakrute??

Tak jako zastanu se teď gran turisma protože zas taková arkádovka to není, arkádovky jsou need for speed, asphalt airborne a i to forza v tom souhlasím s tebou. Původně jsem měl ACC ten novější competitzonem
no a ted cca 10 minut zpátky jsem si koupil za 200,- ACC tu starší verzi, schválně jsem se i podíval kolik lidí to ted hraje a momentalně ve hře je 5 000 hráčů cca takže moje kriteria to splňuje.... posilám odkaz kdyby ses chtěl kouknout: https://steamcharts.com/app/244210
jsem zvědav na ten multiplayer hlavně, doufám že tam nebudou nějaké dětska co bourají do ostatních a kazí hru.
PS: Ještě bych měl jeden dotaz na obě serie ACC, jak je to s inteligenci AIček ? mám rád v zavodních hrách, když i Aičko třeba uděla nějakou jezdeckou chybu a způsobí nějakou kolizi nebo bouračku aniž by to byla třeba moje vina... ? je to tam tak nějak udělané ?

pisal som, ze forza je arkada, nie GT. Treba rozlisovat AC - Assetto Corsa a ACC - Accetto Corssa COMPETIZIONE - su to dve odlisne hry, nie starsia a novsia verzia. Hrajem iba single na ACC a AI je relativne OK, samozrejme ako pri kazdej zavodnej hre AI brzdi nezmyselne skoro pred zakrutou a striktne sa drzi racing line. Nejake zbytocne buracky som nezaznamenal. Ved vyskusaj a uvidis.

Podle kamose jedinej Automobilista 2 umoznuje krome online i LAN zavodeni a to je treba neco, co bychom chteli, protoze proste nechceme zavodit jen v anonymnim onlinu. Muze to ale diky tomu vypadat, ze v onlinu to hraje mene lidi.

Kazdopadne kamos je do tehlech zavodnich simulaci fanousek a nejprve po letech stravenych v rFactoru presel na Assetto Corsa a posleze na Automobilistu 2. Rikal, ze k rFactoru uz se nevrati, posledni dobou to tam bylo jen horsi, ale Assetto Corsu i Automobilistu 2 muze doporucit.

No jak jsem se koukal na statistiky závodnich tak nejranější ke forza, ACC, aseto Corsa a teď i F1 a pak ještě wrekfesct přemýšlím že bych koupil F1 ak bude ve slevě to iracing se mi líbilo a je to levne ale aktuálně je ve hře si jen 50 hráčů což kdybych chtěl zahrát s někým anonymně tak bych asi dlouho čekal na automobilista a rfactor jsem se díval už a nevypadá to špatně ale je to drahé.. hral jsi nebo hráli jste tady někdo raceroom ? Popřípadě.jaky názor na to máte ?

Forza jako Horizon nebo-li alternativa k NFS nebo Motorsport? Oboji je arkada, navic Motorsport ala okruhove jezdeni ma snad 2 roky pred novym dilem, potom tento vsichni opusti.

Hral jsem Forzu Horizon 4, nejlepe se to ovladalo na klavesnici. Horizon 5 poridim az bude ve sleve.

Automobilista 2 mel k nejakym narozeninam 60% slevu, ale od te doby uz nebyla. Max je vyjimecne 50%, casteji 40%. Cekam na aspon tech 40%.

Iracing neznam vubec, kamos snad tvrdil, ze je to nejdrazsi. Pozor totiz na ruzna DLC.

Ne, Raceroom neznam.

Nechci se chlubit ale to tuněni těch aut a ta grafika se mi tolik líbila že jsem forzu 5 koupil v plné palbě :D Takže já nečekal na slevu.
Teď už jen čekám až vyjde F1 22 A nový grid, ještě nevyšli ale mám v plánu si je předobjednat v nějaké sběratelské edici pokud teda nějaká bude.