Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sudden Strike 4 - jak začít hrát znovu od 1. mise?

Ahoj koupil jsem si hru sudden strike 4 odehral jsem par msi ale chtel bych hrat znovu ale jsou tm uložení furt ty mise ktery jsem už hral chci hra od 1 mise a ne že si muzu dat už 5 misi jen nevím jstlyto jde odstranit na steam cloudu

Změna předmětu, původně: sudden strike 4 (host)

Takže tys už jednou získal nějaký achievement, např. za zabití 100 pajduláků, a teď ho chceš zrušit, abys stejný získal znova? No to mi hlava nebere…
Já hraju hry kvůli hraní, ne kvůli nějakým statistikám a virtuálním pochvalám.

Pokud chceš nové statistiky a odměny, musíš si pořídit nový Steam účet a hru koupit podruhé z něj.

Ahoj tady nejde o statistiky a odměny ale když hraju kampan za usa nebo nemce tak to ma 8 misi a ja je chci hrat od zacatku ne ze už mam je odemceny na furt že mužu hrát 5 nebo 7 ja chci od 1

vím že je to zbytečny ale rad bxch to zase hral postupne aby ostani mise byly uzamnčený

Tohle mne nezajma -statistiky a odměny