Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Just cause 1

Zdravím dostal jsme se do mise 19 z 21 kde se musí na ostrově šíleně ozbrojeným zničit tank vůbec nechápu tu přehnanou obtížnost ale rád bych poradil jak získat vrtulník vím jak na něj vystřelit hák ale když se zahaknu nevím co pak mačkat a dělat abych se dostal do kabiny a obsadil ho

Já si to už vůbec nepamatuju. Ale je pravda, že ta obtížnost posledních úrovní byla naprosto nesmyslná (počkej na poslední misi!), já to nedal. Respektive dal, s nesmrtelností. Oproti tomu JC2 jsem dohrál v pohodě, byť mi to zabralo skoro 200 hodin - chybí jen několik basejumpů a průletů letadlem checkpointy. Z trojky a čtyřky jsem hrál jen minimum (bez češtiny mě to neba..)