Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cities: skyline - masivní lagy i když mam dobrý počítač.

Zdravím, dnes jsem si zakoupil hru Cities: skyline na steamu.
Problém je ten že zapnu hru v nabídce se to neseká ale pokud zapnu hru hra se masivně seká, zkoušel jsem snad vše nastavit deatily od nejhorších po nejlepší, rozlišení, vertikalní synchroznaci prostě vše co asi jde.
Proto jsem byl nucen napsat dotaz sem, je tu někdo kdo by mi mohl prosím pomoci?
Specifikace počítače:
Grafika: Radeon RX 580 Series
CPU: AMD Ryzen 5 2600 Six-Core Processor
RAM: 16GB
OS: WIN 10
Zakladní deska: ASUS Prime B450
Místo na disku: 565gb
Log hry: http://leteckaposta.cz/uploaded/451963140

Díky Čert

V AMD a Radeonech se vůbec nevyznám, nedokážu posoudit jejich výkon.
U mě na i5-8600K a nV1070Ti, také W10 a 16GB RAM jede hra jak z praku na maximální nastavení v 1920*1200. V-sync zapínám všude a zamykám na 60Hz. Nemám hru na SSD, ale na normálním 7200 otáčkovém HDD. Přitom mám ve hře snad 30 DLC a spousty modifikací.

Neběží ti v PC spousta dalších zbytečných aplikací či procesů, které počítač vytěžují? Skype, torrenty, těžba bitcoinů, nějaký malware…

S letecké pošty stahovat neumím. Nic horšího snad ani neznám…