Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem GEFORCE NOW prosím pomoc

Dobrý den, chci se zeptat jak funguje GEFORCE NOW kámoš nemá moc silný pc a tak chce vyzkoušet GEFORCE NOW nevím jestli je to problém asi jo ale ma grafickou kartu od Radeonu
tak se chci zeptat je to problém? děkuji.

Na to stačí i integrovaný chip IGP, běžně to zvládne každý normální Android TV box s mobilnim procesorem ARM.
V podstatě se prenaší jen obraz, kde je důležitější hlavně jakou disponujes rychlosti připojení né grafickým výkonem který je kalkulován na straně serveru Geforce.