Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešenoAnketa O mistra světa v šachu: Carlsen vs. Nepomniachtchi

26.11. zacina dalsi zapas o mistra sveta v klasickem sachu. Tentokrat se Magnus utka se svetovou petkou Rusem Ianem Nepomniachtchim. Magnus je sice lehky favorit, ale Ian muze prekvapit. Zapas bude urcite zajimavy, uricte i proto, ze se souperi znaji v podstate od detstvi. Doporucuji sledovat...

https://chess24.com/en/watch/live-tournaments/carlsen-nepomniachtchi-world-chess-championship-2021/1/1/1

Jak to dopadne?

78%
22%

Řešení:

Zapas uz sice skoncil, ale porad se neco deje. Po tom, co Magnus zverejnil video ze sveho training campu ve Spanelsku, vyslo najevo, ze clenem jeho teamu byl i rusky velmistr Dubov (soucasny 24. hrac sveta).

Reakce nekterych ruskych sachovych elit me nuti zamyslet se, jestli uz skoncila studnena valka...:-) Osobne v tomhle spis fandim Dubovovi. Pracoval s Magunsem uz davno predtim, nez bylo jasne, kdo vyhraje turnaj kandidatu MS a sachove MS je soutez jednotlivcu a ne nejaky turnaj Rusko vs. zbytek sveta...

Reakce Dubova na obvineni ze zrady (EN)
Vyjadreni Nepa (EN)