Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mafia 1 - se načtení mise se hra zpomalí

Dobrý den, mám už delší dobu problém s mafií 1, kterou mám z originálního instalačního CD... bohužel se po načtení mise hra zpomalý, nebo se prostě tak divně začne škubat... Vím že mi kdysy pomohlo si na uložto stáhnout jinou verzi, ale ted mi to dělá u obou :( mám tu video jako důkaz... je to trošku jiné sekání, než jste asi zvyklí :) https://www.youtube.com/watch?v=aJcqwAfwSHU&ab_channel=MusicForever
ovladače aktuální
1060 6Gb
i5 8400
16Gb Ram
hra na SSD

Zkoušel jsem si různě pohrát s nastavením hry v setupu, ale ani to k ničemu nevedlo

Změna předmětu, původně: Mafia 1 (host)

taky ted hraju bez cd... nejsou tam tolik bugy.
Jinak vyřešeno, dělalo to zaplé OBSko... zkoumal jsem jak to udělat aby to fungovalo dohromady a musel jsem nastavit, snímání okna v popředí... jiná možnost nefunguje