Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Star Wars BF2 - nejde spustit (Origins)

Zdravím. Stáhl jsem si hru SWBF2 na epicgames když byla zdarma. Neměl jsem dobrý PC na to abych to rozjel. Teď mám nový PC a hru jsem si stáhl na Origins. Když ji chci spustit tak mi to napíše že nelze spustit v žádném programu a dá mi to jen možnost hledat program on-line. Nic nenajde. Našel jsem spoustu diskuzí na problémy u této hry. Ale nic nepomáhá a tenhle problém jsem nikde nenašel. Instaloval jsem všechny ovládače znovu a hru se pokusil na Origins dát repair a taky nic. Díky za jakoukoliv odpověď. Kaššoun

Win10 , i7 (6700), 16gbram,gtx1080ti

A pozrel si sa, čo na to potrebuješ?
A) Účet na Origin (alebo EA)
B) EA Play, alebo EA Play PRO
C) Tvoj stroj spĺňa požiadavky? Podľa stručného popisu - len minimálne, alebo stredné.
D) Offline - len základ, inak je to MP game. Oni totiž v Origin/EA sú fiškusi. Takéto hry sa totiž dajú stiahnuť, ale na rozbeh potrebuješ EA Play/Play PRO a to za PRACHY! Je totiž platené. Prečo si nepoužil z Epicu? Pokiaľ si tam mal účet, tak ju máš v knižnici a stačilo stiahnuť, nainštalovať a hrať.

Díky za radu. Už mi to šlape po instalaci Epicgames ale tomu jsem se chtěl vyhnout ,protože ho nemám rád ale jinak toť zřejmě nešlo. Hra už frčí,vše na ultra a bez problémů. Až na občasný problém s připojením online,ale zatím hraju kampaň,takže to neřeším. Dík a čus