Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Po zapnutí hry sa reštartuje PC

Zdravím, keď zapnem Minecraft, tak sa mi reštartuje z ničoho nič PC. Začalo to teraz.

Nastavoval som svoj MC server, všetko OK. To som mal MC ešte zapnutý. Potom mi volal kuriér, tak som MC vypol a keď som sa vrátil, zapol som znova MC a po stlačení tlačidla "HRAŤ" sa mi automaticky reštartuje PC. Skúšal som aj iné hry ako Doom 2, CS:GO, CS 1.6, GTA V atď... a pri nijakej hre sa mi PC nereštartuje, len pri Minecraft-e. Používam java edition.

PC: https://i.ibb.co/Snnsg6n/image.png

Edit: Teploty sú v poriadku.

Řešení:

Vyriešené. Spôsoboval to nový launcher, ktorý som si stiahol z minecraft.net, launcher pre Win 10/11. Na launcher-i Win 7/8 funguje všetko tak ako má.

Práve som zistil, že reštartovanie PC spôsobuje Fabric Loader.

Zmazal som celú zložku .minecraft a normálny vanilla MC mi ide v poriadku. Ale akonáhle nainštalujem Fabric Loader tak sa mi instantne reštartuje PC. Mám nainštalovaný len čistý Fabric, žiadny mód tam nemám pridaný. JVM Argument "-Xmx" mám nastavený na 4 GB.