Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zaklínač - audio knihy

Dobrý den, mám rád Zaklínače hry i předlohu. Kdysi jsem se dostal k audio knize prvního dílu, kterou jsem teď využil v práci a při cestování. Je to profesionální dílo s trefným hlasem pro Geralta a desítkami dabérů (muži, ženy), hudbou a skvělými zvuky. Zapátral jsem tedy po dalších dílech, ale co našel dabuje to jen jeden člověk (Martin Finger) a je to obrovský rozdíl v kvalitě či prožitku (př. když ženu mluví muž). Sic se snaží měnit hlas u různých postav, ten první díl má mnohonásobně vyšší úroveň. Najde se znalec co tuší zda existuje více verzí, které se dají sehnat? Nebo vyšla jen jedna varianta a dali si takovou práci jen s "Posledním přáním" :/

Nektere knihy jsou ted ctene i roboticky (profesionalni TTS vytvoren k tomuto ucelu), tak je to pro tvurce jeste snazsi :D
Nevim co presne znamena "terno", ale audioknihy jsou stale vice trzne repondu a funkce audioknih byly pridany do novych modelu klasickych ctecek vyrobcu jako Amazon (Kindle) nebo Kobo.
(me staci i klasicke TTS - preklad textu na synteticky hlas, na usnuti vecer to staci ;)