Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tipy na hry pro dva

Zdravím
Pořídil jsem si gamepad k pc a s manželkou občas něco ve dvou zahrajeme. Zatím jsme hráli Raymana a Unrailed který nás dost baví. Tak se chci zeptat jestli nemá někdo nějaké tipy na další hry které jdou hrát ve dvou na jedné obrazovce.

Lego hry, ktoré som osobne hral na "sdilene/rozdělené obrazovce":
Lego City Undercover, Lego Harry Potter 1-4, Lego Harry Potter 5-7, Lego Indiana Jones, Lego Jurassic World, Lego Marvel Super Heroes 1 a 2, Lego Movie - Videogame 1 a 2, Lego Pirates of the Caribbean, Lego Star Wars The Complete Saga, Lego Star Wars The Force Awakens, Lego The Hobbit, Lego The Lord of the Rings, Lego Worlds, Lego Batman.
Nemám zatiaľ najnovšie Lego hry, ale silne pochybujem, žeby tam kooperáciu nedali...

Určite odporúčam Unrawel Two (za mňa výborná koop hra). Ďalšie tipy: Pikuniku, Putty Pals, Chariot, Biped