Jsou zobrazeny jen nové odpovědi. Zobrazit všechny
Předmět Autor Datum
FIA European Truck Racing Championship
Hanyse.k 11.08.2021 14:58
Hanyse.k
Dík Už jsem se díval ale je jen tohle? Trucky tam jsou ale už nic dalšího jako v toca
DESIGNER 11.08.2021 17:52
DESIGNER
Tocu dělalo Codemasters, mimochodem moc dobrá hra (Toca III), kdysi jsem hrál. V poslední době Codem…
Hanyse.k 11.08.2021 20:43
Hanyse.k
Problem TOCA Race Driver 3 byla bohuzel protipiratska ochrana STAR FORCE, ve sve dobe podobny smejd…
RedMaX 11.08.2021 23:53
RedMaX
Na tu Tocu jsem se díval, je to hra z roku 2006. Je to už dost let, ale na tu ochranu si pamatuji, s…
Hanyse.k 12.08.2021 06:19
Hanyse.k
Jsem mel totiz hru cracklou, existoval na ni mini image, ktery napodoboval Star Force. To by nebylo… poslední
RedMaX 12.08.2021 18:44
RedMaX

Tocu dělalo Codemasters, mimochodem moc dobrá hra (Toca III), kdysi jsem hrál. V poslední době Codemasters dělá na GRID a DiRTu, nejnovější je DiRT 5 a GRID 2019. V GRIDu trucky nejsou jestli si dobře vzpomínám a DiRT 5 se chystám teprve hrát.

Problem TOCA Race Driver 3 byla bohuzel protipiratska ochrana STAR FORCE, ve sve dobe podobny smejd jako je dnes DENUVO. Proto take hra nesla nekterym platicim hracum spustit a ruzne padala, coz jeji povesti spis uskodilo. Nakonec tahle ochrana, ktera navic vytvarela bezpecnostni diru do Windows, vytocila i Microsoft a v dalsi verzi Windows provedl MS systemove zmeny, kterymi ochranu STAR FORCE definitivne odstrelil a hra tudiz uz nesla ani spustit.

Jinak mam ale pocit, ze jsem trucky nekde hral a ja zase tak moc zavodni hry nehraju. Takze bych si skoro tipnul, ze byly i v nejakem GRIDu nebo DIRTu, kde presne ale netusim. Musim rict, ze zavody trucku pro me bylo v kariere neco, co jsem chtel nejlepe vynechat, nebavilo to. No a nebyl jsem s podobnym nazorem sam, tudiz to chapu jako odezvu od Codemasters, ze to tam prestali davat. Spesl hry na trucky ale furt existujou, nicmene nehral jsem, kvalitu tech her teda neznam.

Na tu Tocu jsem se díval, je to hra z roku 2006. Je to už dost let, ale na tu ochranu si pamatuji, sice ne u této konkrétní hry, ale obecně. Ale musím říct, že máš teda pamatováka ;-) Já závodní hry hraji, od Codemasters mě vždycky bavili, nikdy to nebyl úplný simulátor a ani úplná arkáda, odehrál jsem snad všechny jejich závodní hry ale zrovna trucky nejsou můj šálek kávy.

Pro tazatele, sice to není závodní hra, ale pokud máš rád trucky, tak mrkni na hru Snowrunner, ta mě taky dost bavila.

Jsem mel totiz hru cracklou, existoval na ni mini image, ktery napodoboval Star Force. To by nebylo nic chvalihodneho a zapamatovatelneho, navic jsem na tu hru nemel tehda dostatecne vykonne PC a sekalo se mi to, takze jsem to stejne moc nehral. Nicmene kamos si hru koupil a padalo mu to, takze si pamatuju dodnes, jak jsem mu rikal, to mas za to, ze jsi poctivej! :-)

Zpět do poradny Odpovědět na původní otázku Nahoru