Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Mafia III CZ dabing

Zdravím všechny!
Koupil jsem Mafii 3 def. A nikde nemůžu najít češtinu. Ani si nejsem jistý jestli je.. ale jestli jo tak jak ji dostanu do ps4pro? Předem děkuji za jakoukoliv radu :) pěkný den 🙂

Ahoj.
Hry mám rád z nostalgie, takže na ně nemám ve zvyku nadávat.

Až odehraješ první misi v Mafii III, otevře se ti svět a zjistíš, že větší krávovinu jsi neviděl !
Jedná se o naprosto nepovedenou hru bez dabingu a plynulého příběhu.

Plníš tam stereotipní obsazování míst ve městě. A korunu tomu nasadili protlačováním rasové rovnosti, takže hraješ rovnou za černocha.

Všechny díly Mafie jsou skvělé a s dabingem, s vyjímkou Mafie 3.
Tu jsem jenom vyzkoušel a smazal.

Ceny jednotlivých mafií na PC hovoří za vše:

Mafie CZ - od 265 Kč
Mafie 2 CZ - od 250 Kč
Mafie definitivní edice - od 560 Kč

Zrůdička Mafie 3 Eng - od 205 Kč (A stejně to nikdo nebere. S vyjímkou toho, kdo se nachytá.)