Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem not optimum mode recommended mode 1920x1080 60hz

Zdravím specialisti, chtěl bych poradit. Nainstaloval sem si po dlouhé době hru S.T.A.L.K.E.R Shadow of chernobyl že si z nostalgie zahraju. A co se nestalo hra se spustí, zvuk jde ale obraz nejde jen mě tam vyskočí černé okno a napsáno "not optimum mode recommended mode 1920x1080 60hz" Čím by to mohlo být a jestli se to dá nějak opravit někde v nastavení. Díval sem se na nějaká videa na YT ale buď to bylo v ruštině nebo sem to prostě nepochopil a nechtěl bych si rozstelovat PC. Predem děkuji za Vaše tipy a rady

Dúfam, že si si prečítal, čo ten odkaz značí: Optimálny mód vyžaduje mód 1920x1080 60Hz.
Ako to máš vo svojom PC nastavené? V nastaveniach hry to asi nenastavíš, takže potrebuješ nastaviť SVOJ obrazový výstup (rozlíšenie monitora na 1920x1080/60Hz).