Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Hľadám pc hru

pred rokmi som hrával jednu skvelú hru ktorá sa odohrávala na púšti. Jedina vec ktorú si z nej pamätám boli kričiaci mužíkovia so zdvihnutými rukami ktorí ma naháňali a pri náraze explodovali...Nevie niekto čo to bolo za hru?

Podle těch vybuchujících pajduláků jo. Ale poušť? Jo, nějaké pyramidy tam byly…

-----
Ze seriózního Sama mě nejvíce zaujal level, kde se měnila gravitace. Byla tam nějaká přírodní vlna (břeh, kopec) a když k němu člověk přišel, mohl po něm (změnou osy z) klidně vylézt nahoru, přestože její prostřední část byla vůči "zemi" posunuta snad o 90° ("pochodem po té křivce se průběžně měnil "souřadnicový systém"). Myslím si, že to bylo v nějaké demoverzi/trialce/sharelevelu, buď k jedničce nebo dvojce. A mám dojem, že jsem to už nikdy ve hře "nenašel" (nebo si to již nepamatuji). SS 1-3 mám komplet. Poradí/vzpomene si někdo? ;-)