Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký je Váš názor na Letní Steam Slevy?

Co říkáte na nové letní steam slevy? Vybraly jste si něco, plánujete si něco koupit, sbíráte "akční" obchodní kartičky? Můj osobní názor je že letošní letní slevy nejsou přiliš povedené, výběr a slevy nejsou nijak velké
Zájima mě jaký máte názor vy.

Steam je bohužel nejdražší možná platforma.

Podle mě tam v praxi nemá smysl nakupovat ani když jsou "slevy".
Protože když si to hodíš do vyhledávače, tak většinou seženeš levněji klíč jinde,
než když platíš přímo Steamu.

Poznámka: jedná se o můj postoj.