Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Hledam retro hru.

Ahoj, hledam 2 stare hry, hral jsem je tak 12-13 let zpět. Jedna byla takovy kviz, kde se lezlo po nejakem hradu a byli tam otazky a za spravnou odpověď se lezlo víš a nahore na hradbach byl zavod slimáku.

Druha hra byl nejaky sniper, kde se zacinalo v takovem tunelu nebo podchodě a kdyz se vyslo ven tak tam stala prostitutka a vyslo se nahoru na silnici a tam po vas strilel sniper.

A ještě jednu adventuru hledám. Byla princezna v nějakém hradě zamčená, a já jí musel vysvobodit. Mělo to český dabing tuším. A chodilo se tam někam do pouště a tan byla studna myslím :D víc si toho nepamatuju