Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Ps4 - vyčištění větráku bez porušení zaruky

Zdravím,
Mám ps4 a začíná být dost hlučný a sem tam seká hlavní menu (nejede plynule).
Ps4 je ještě 2 měsíce v záruce, tak bych potřeboval vyčistit chlazení bez porušení záruky.
Má smysl profoukat průduchy kompresorem? Přeci jenom je to elektronika a i během 2 měsíců se může stát cokoli, tak bych chtěl záruku ještě ponechat.
Taky začínám slyšet harddisk, takové chrastění nebo loupání či jak to popsat, možná i proto se seká menu. Stahuje se případně záruka na harddisk? Že bych využil reklamace a snad by mi dali nový disk. Diky

Buď ju reklamuj teraz alebo po 2 mesiacoch ju celú napr. podľa videa rozober, prečisti, prepastuj a zlož naspäť. Ja som ju takto prečistil a vymenil teplovodivú pastu za thermal grizzly kryonaut a ps4 je ako nová a tichá. Treba k tomu len nejaké náradie na rozobratie, stlačený vzduch, pastu a isopropyl alkohol.