Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Mám prodat prémiový tank v WoT Blitz T6E1?

Mám prodat T6E1 v WoT Blitz? Jelikož jsem dostal zdarma prémiový tank tak jsem si řekl že ho vyzkouším ale měl hodně nedostatků. Pancíř: Dobrý
Náboje a její průbojnost: Dobrý Ale to jen kvůli nabíjení 10,4s je špatný a staty s ním jsou 29 proher 16 výher. Mám ho prodat?

Zkus "reálné" bitvy, píšeš, že má dobrý pancíř, dobrou průbojnost, předpokládám, že i dobrou alfu, když to tak dlouho nabíjí. Musíš se zaměřit na výhody toho tanku, využívat je. Hraju WoT a každý tank má své výhody a nevýhody. Některé jsou opravdu špatné. Každému vyhovuje něco jiného, takže ti neporadím jestli ho prodat nebo ne, to musíš ty sám.

Já třeba prémiové tanky neprodávám, není to časté, ale občas je zlepší, nebo taky někdy zhorší. V garáži mi to nic nežere a pokud nepotřebuješ finance, tak ho tam klidně můžeš nechat stát.

Poškození: až 150hp (průměrně 130hp)
Rychlost Palby: 6,1 (Měl jsem už lepší)
Průbojnost: 90mm (což je na střední tank docela dobrý)
Pancíř: 67,4mm (takže asi 2 tanky mi udělí poškození a asi 1 střelí do pancíře, např. M5A1)
Rychlost: 32 km/h (Hetzer je rychlejší)

Není to ani špatný ani dobrý ale to nabíjení 10,4 je špatný takže když si mě najde Pz. IV. D nebo G tak jsem mrtvý.