Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem poraďte PS4 hru pro drsňáka

Vlastním NFS Heat (překvapil) CTR Nitro fueled, Ratchet and Clank, UFC 2 a Jak and daxter všechny díly a zaklínátora. Hledám hru pro drsňáky, originální, poutavá, a když už mám ten PS preferuju hry který jsou pouze na PS, nebo hry který se na něm prostě dobře hrají. Ntb mám...

Icepower, ti poradil.

....a když už mám ten PS preferuju hry který jsou pouze na PS, nebo hry který se na něm prostě dobře hrají

Přidám Uncharted, Gran Turismo, Tekken, NHL, God of War, Red Dead Redemption, Detroit: Become Human, Metal Gear Solid.