Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nejde mi zapnout valorant

Dobrý den, když chci zapnout valorant tak mi to pise tohle: nevi nekdo co s tim prosim?
Aplikaci (0xc5000005) se nepodařilo správně spustit. kliknutím na tlačítko OK aplikaci vypnete.

Valorant hru neznam, zkousel jsem to hledat a tu chybu to nevyhodilo, takze se s ni asi nikdo nebo temer nikdo nesetkal.

Jedine, co by me napadlo z takto povrchne polozeneho dotazu bez jakychkoli podrobnosti, ze jsem se dival na minimalni pozadavky hry a je tam napsano 64 bitovy OS Win7 a novejsi, takze jestli to nespoustis na 32bit OS?