Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Dead Space obtížnost

Abych si odpočinul od Doomu jak jsem zde psal, pustil jsem si Dead Space. Poněvadž jsem hru už hrál (myslím 2x) zvolil jsem těžkou obtížnost. Ukládám v "sejfovačích" na 2 řádky pro jistotu. Kromě mise a času tam bylo psáno i obtížnost "těžká". Vždycky jsem se podíval na čas hry a přemazal ten starší bez nějakého sledování. A teď najednou vidím na obou řádcích obtížnost "střední"!! Prostě se to samo změnilo!! Manuálně to změnit nejde, ale takhle samo se to klidně udělá. Nevíte někdo co to má být, nějakej bug?? Zpátky na těžkou obtížnost se to 100% nezmění a od začátku to hrát nebudu, tím spíš když nevím jestli se to nestane zase. Hra je na stř. obt. na mě teď už moc jednoduchá :-(

Je to bug u PC verze. Dela to kdyz na zacatku pouzivas "continue/resume" misto primeho nahrani ze save.

Start hex workshop and open up your savegame, after you made a backup (folder: users\xxxx\Documents\Electronic Arts\Dead Space). Rightclick, select GoTo and enter 00001062. Change the text to the difficulty you would like to have. This will probably only change the label on the save, therefore go to line 00002061 and change the number after diff to: 0 for easy, 1 for normal, 2 for hard. Save