Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem World of Warcraft knihy doporučení

Dobrý den, máma má ráda fantasy a líbil/zaujal se jí film Warcraft. Taky hodně čte, a vím že z tohoto světa je řada knih. Nějakou bych jí chtěl tedy koupit a poradit, kde začít. S herním světem není obeznámena a já téměř taky ne. Hodnocení knih omrknout zvládnu a články o chronologii najít taky, ale rád uslyším více názoru, kde je lepší začít, aby se do toho světa knižně mohla ponořit a bavilo jí to. Má cenu začínat chronologicky, nebo mám začít od těch nejznámějších s "nej" hodnocením? Co mi můžete doporučit, poradit? Děkuji

Děkuji, pokud se dívám správně první doporučená "Dawn of the Aspects" u nás v češtině nevyšla, zapomněl jsem dodat, že mamka neumí anglicky. Začnu tedy trilogií Válka Prastarých a uvidím, jestli jí to bude bavit.
// koukám, že s dostupností některých knih už bude velký problém a budu muset zabrouzdat do předražených bazaru :/